Yükleniyor

Anneyiz-EÇZ Bilet Yarışması Kampanya Koşulları

 1. www.instagram.com/anneyiz www.facebook.com/anneyiz adresleri üzerinde gerçekleştirilen kampanya, Anneyizanne platform sahibi Oşino Tanıtım Yayıncılık tarafından düzenlenmektedir.
 2. Kampanya ile ilgili Instagram ve Facebook sorumluluk kabul etmez.
 3. Katılımcılar Anneyiz ve Ebeveyn ve Çocuk Zirvesi sayfaları üzerinden paylaşılan kampanya koşullarına uymayı peşinen kabul ve taahhüt eder.
 4. Katılımcıların ödül kazanabilmesi için, kendi Instagram ve Facebook hesapları ile Ebeveyn ve Çocuk Zirvesi, Anneyiz resmî Instagram ve Facebook sayfasını takip ediyor olması gerekmektedir.
 5. Yarışmaya katılmak için katılımcının 05/02/19 saat 15:00 ve 12/02/19 saat 17:00 arasında Anneyiz sayfalarında yer alan yarışma postunun altına 3 arkadaşını etiketleyerek yorum yapması gerekmektedir. Yapılan yorumlar arasından seçilecek Ebeveyn ve Çocuk Zirvesi için 1 yetişkin ve çocuk davetiyesi kazanma şansını yakalayacaktır.
 6. Kampanya sonucunda kazanan, Anneyiz tarafından yapılacak çekilişle belirlenecektir.
 7. Kazanan kişinin, ad-soyad, adres ve kendilerine ulaşılabilecek cep telefonu numaralarını Instagram veya Facebook üzerinden Anneyiz’e bildirmeleri gerekmektedir. Talep edilen bilgileri, kazanan kişi açıklandıktan itibaren 48 saat içerisinde Anneyiz Instagram veya Facebook adresine, kendisine ulaşılabilecek iletişim bilgilerini bildirmemesi halinde hediye hakkı yedek talihliye devrolacaktır.
 8. Kullanıcının iletmiş olduğu hatalı ya da eksik bilgilerden dolayı kendisine ulaşılamaması halinde Anneyiz sorumlu değildir.
 9. Ebeveyn ve Çocuk Zirvesi; resmi Instagram, Twitter ve Facebook sayfasında duyurmak koşuluyla, kampanya koşullarının tamamında dilediği zaman değişiklik yapma ve/veya kampanyayı belirlenen tarihten başka bir tarihte durdurma hakkına sahiptir.
 10. Ebeveyn ve Çocuk Zirvesi çalışanları ve 18 yaşından küçükler bu kampanyaya katılamazlar.
 11. Kampanya kapsamında ödül almaya hak kazanan kişi 13/02/19 tarihinde Anneyiz Instagram ve Facebook sayfasında ilan edilecektir.
 12. Kampanya aracılığıyla kazanılan hediye, bir başkasına devredilemez ve/veya nakit olarak ödenmesi talep edilemez.
 13. Kampanyaya katılım ücretsizdir.
 14. Kampanya, başka bir kampanya ile birleştirilemez.
 15. Katılımcıların kampanyaya katılmak için yapacakları başvurularla ilgili olarak ortamdaki iletişim sorunlarından Anneyiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
  16.Katılımcılar kampanyaya yalnızca kendileri adına katılabilirler. Başkası adına katılım yapılamaz.
 16. Katılımcıların kampanya kapsamında sosyal medyada paylaştıkları görsel ve yazılı metinleri Anneyiz ve Ebeveyn ve Çocuk Zirvesi sosyal medya hesaplarından paylaşabilir.
 17. Kampanyaya katılan herkes yukarıda belirtilen kampanya şartlarını kabul etmiş sayılır.