Yükleniyor
Johnson's bebek ürünleri

Yılların markası Johnson’s yenilendi

Dünyanın en önde gelen sağlık firmalarından biri olan Johnson&Johnson’ın bebek bakım markası Johnson’s ebeveynlerle yaptığı görüşmeler sonunda baştan aşağı yenilendi.

Günümüz ebeveynlerinin çok daha fazlasını beklediğinin bilincinde olan Johnson’s ekibi, anne-babaların içinin rahat etmesi için bilimin izin vermiş olduğu 400’den fazla bileşeni ürünlerinde kullanmaktan vazgeçti. Marka yenilenen ürünlerinde artık boya, sabun, sülfat (sls/sles) ve paraben içermeyen ve her yaş grubuna özel bakım sağlayan ürünleri dünya pazarına sundu.

Markanın bu değişimi yedi ülkede 26 bin ebeveynle yüz yüze yapılan görüşmeler sonucunda; onların düşünceleri doğrultusunda, ebeveynlerin kendilerini daha iyi hissetmelerini sağlamak için gerçekleştirdi. Ürünlerin sadece içeriği değil ambalajları da çevreye duyarlı olarak yeniden üretildi.

Üretime başladığı ilk günden beri global sağlık otoriteleri, doktorlar, hemşireler ve bebek bakım uzmanlarıyla birlikte çalışan Johnson’s, bilimsel konulardaki gelişmeleri çok yakından takip edip formüllerini bunların ışığında her geçen gün daha üst standartlara taşıyor.

Johnson’s Türkiye tanıtım toplantısı, 8 Mart Cuma günü hem gazeteci hem de ünlü annelerin ve bloggerların katılımıyla Esma Sultan Yalısı’nda düzenlenen bir davetle gerçekleştirildi. Doğa Rutkay da davette ikizleriyle ilgili tecrübelerini paylaştı.

Cevap yaz