Yükleniyor
Fourseasons_hotel

Four Seasons Hotel’den kız çocuklarına destek

Four Seasons Hotel Bosphorus, Koruncuk Vakfı ve Arzu Kaprol kız çocuklarının eğitimi için bir araya geldi. 1 Haziran Çarşamba günü yapılacak öğle yemeği davetinden elde edilen gelir daha fazla kız çocuğunun hayatında fark yaratmak için kullanılacak.

Four Seasons Hotel Bosphorus, Koruncuk Vakfı işbirliğiyle kız çocuklarının eğitimine katkı sağlamak amacıyla, 1 Haziran Çarşamba günü Bosphorus Balo Salonunun terasında zarif bir öğle yemeği düzenleniyor. Gelirinin tamamının kız öğrencilerin eğitimine aktarılacağı davette ünlü moda tasarımcısı Arzu Kaprol “K by Kaprol İlkbahar Yaz Beachwear Koleksiyonu” ile sezonun sahil modasını özel bir performansla sergileyecek. Koleksiyonun, aralarında sürpriz isimlerin olduğu mankenler tarafından sunulacağı davetten elde edilen gelirin bir kısmı Koruncuk Vakfı’na bağışlanacak.

Koruncuk dostu olan seçkin misafirlerin belli bir bağış karşılığında katılacağı davette Koruncuk Vakfı Yönetim Kurulu üyeleri misafirlerini güzel bir yemek ve defile eşliğinde ağırlayacak. Vakıf tarafından Bolluca’da başlatılan Koruncukköy Kız Öğrenci Yurdu’nun tamamlanmasının gururunu paylaşmak amacıyla düzenlenen davetten elde edilecek gelir, eğitime erişimleri risk altında bulunan daha çok kız çocuğuna destek olmak için kullanılacak. Daha fazla kız çocuğunun hayatında fark yaratmak için toplumda düzenli bağış bilincini oluşturmayı hedefleyen Koruncuk Vakfı, çalışmalarına yönelik farkındalık yaratarak Koruncukların eğitime erişmesini sürdürülebilir kılmak için çalışıyor.

Öğle yemeğinde Four Seasons Hotel Bosphorus Executive Şefi Görkem Özkan ve ekibi tarafından oluşturulacak özel menü, otelin deneyimli ekibi tarafından sunulacak. Ünlü moda tasarımcısı Arzu Kaprol tarafından tasarlanan, coşkulu, renkli koleksiyon tamamen elde üretilen zanaat teknikleriyle hazırlandı. Sürdürülebilirlik prensipleri çerçevesinde maksimum verimlilik, minimum karbon izi yaratacak şekilde planlandı ve üretilen tasarımların her birinde Truva ve sonsuz aşkların izleri yansıtıldı. Koleksiyonda yer alan tüm tasarımların doğaya ve yaşama saygılı olduğu belirtiliyor. Doğal ve sürdürülebilir malzemeler, Anadolu’nun kendi öz kaynaklarıyla yeniden yorumlanmış.

Cevap yaz