Yükleniyor

Ebeveyn ve Çocuk Zirvesi

“İyi Gelecek” temasıyla ilk kez gerçekleşecek olan Ebeveyn ve Çocuk Zirvesi. 3 Mart 2019 tarihinde Radisson Blu Hotel Şişli’de düzenlenecek.

İyi Gelecek temasıyla ilk kez gerçekleşecek olan Ebeveyn ve Çocuk Zirvesi; alanında uzman yerli ve yabancı konuşmacıları, anne babalar ve çocuklar için biraraya getirecek. 3 Mart 2019 tarihinde Radisson Blu Hotel Şişli’de ailelerle buluşacak Ebeveyn ve Çocuk Zirvesi, eğitime yön veren uzmanlara ve çocuklar için çeşitli atölyelere ev sahipliği yapacak.

Psikolog, Yazar Prof. Dr. Doğan Cüceloğlu, Eğitim Bilimci Dr. Özgür Bolat, Pepee’nin Yazarı ve Düşyeri Kurucusu Ayşe Şule Bilgiç, Çocuk ve Aile Çalışmaları Laboratuvarı Direktörü Doç. Dr Ayşe Bilge Selçuk, Oxford Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Harry Daniels, Reading Üniversitesi Öğretim üyesi Prof Jill Porter, Eğitim Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Şirin Karadeniz, NÖRO Sağlık Kurucu Sinir Bilimi Uzmanı Uzm. Dr. Kerem Dündar, Eğitim Bilimleri Fakültesi Dekan Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Yavuz Samur gibi önemli konuşmacılar akıllarda yer edinen soru işaretlerini aydınlatacaklar.

5-13 yaş arasındaki çocuklar için birbirinden farklı ve faydalı atölyeler düzenlenecek. Bu atölyelerden bazıları yaratıcı drama, Lego, İngilizce konuşma, permakültür, vermikültür, ahşap oyuncak yapımı, yaratıcı sanat, robotik, maker, oyun ile kodlama, steam, flip flop elektronik, 3D kalem, masal, güvenli İnternet, yaratıcı okuma ve yazma gibi atölyelerle zirvenin tadını çıkaracaklar.  Daha küçük yaş grupları için etkinlik alanında çocuk tiyatrosu düzenlenecek. Ayrıca ebeveynlerin çocukları ile birlikte katılacakları robotik, maker ve oyuncak tasarımı atölyeleri zirve programında yer alacak.

Sağlık, teknoloji bağımlılığı, okul seçimi, yabancı dil öğrenimi, eğitim teknolojileri, özel eğitim, yurt dışı eğitimi, iletişim, akademik başarıyı artırma, sağlıklı beslenme, spor, üstün zekalı çocuklara yönelik eğitim gibi en çok merak edilenlerin, bilinmeyenlerin, doğru bilinen yanlışların masaya yatırılacağı  Ebeveyn ve Çocuk Zirvesi, 3 Mart Pazar günü tüm ebeveyn ve çocukları Radisson Blu Hotel Şişli’ye bekliyor.

Çocuklarımız geleceğimizin yıldızıdır.” diyen  Ebeveyn ve Çocuk Zirvesi Koordinatörü Işıl Boy Ergül, çocuklarımızın iyi bir geleceğe sahip olmaları için hazır olduklarını ve onlarla birlikte bu yolculukta yer almak isteyen herkesi 3 Mart 2019’da Radisson Blu Hotel Şişli’de buluşmaya davet ediyor.

Kayıt için: ebeveynvecocukzirvesi.com

Cevap yaz